Paplašina jahtu ostu

Liepājnieki ievērojuši, ka Tirdzniecības kanāla malā pie Tramvaja tilta rosās smagā tehnika un strādnieki – tur ar Eiropas atbalstu top jaunās Liepājas jahtu ostas pamati. Jau pavisam drīz – augusta beigās – kanālā būs redzami jahtu ostas peldošo piestātņu pontoni. Paredzēts uzstādīt divas Igaunijā izgatavoto peldošas piestātņu līnijas, kur brīvi un ērti varēs novietot atbraukušās jahtas.

Mērķis ir paplašināt jahtu ostu līdz simts jahtām. Tomēr tas ir nosacīts skaitlis, jo daudz kas atkarīgs no jahtu izmēra. Katamarāniem, buriniekiem vajag vairāk vietas.

Oktobra sākumā "RERE meistari" sāks būvēt jahtu centra ēka. Tā atradīsies iebrauktuves (no Jūras ielas, pirms viesnīcas "Promenāde") labajā pusē, blakus kanālam. Līdz novembrim ēkai jābūt gatavai, un tad, reizē ar jahtu sezonas beigām SEZ pārvalde plāno aizvākt līdzšinējo, oranžo konteineri, kas pildīja jahtu ostas ofisa funkciju, kā arī līdzās esošo tualetes konteineri.

Par jahtu ostas būvniecību LSEZ pārvalde noslēgusi līgumu ar SIA "RERE meistari", kas uzvarēja izsludinātajā iepirkumā. Līguma summa: 569 266, 04 bez PVN.

Vairāk par darbiem portālā

IrLiepāja.lv

https://irliepaja.lv/.../augusta-beigas-jau-bus-redzami.../

https://www.facebook.com/LiepajasSEZ/posts/2969821129813704